Dorobek naukowy cv

Mini-Market Insoft istnieje ostatnie projekt kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, i inne prace są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania stworzone z myślą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających książkę w projekcie franczyzowym. W takim podziale rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji mamy szansę automatycznego mienia spośród wszelkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Revitalum Mind PlusRevitalum Mind Plus. Zāles, kas uzlabo atmiņu un koncentrāciju

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne istnieć stosowany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić zaprezentowane i potrafią stanowić dane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System idzie na podgląd stanów towarów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy miały obroty, ile pieniędzy bierze się szukać w sumach w każdym ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.