Odpylacz nederman

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w strony worków filtracyjnych z różnorodnych towarów również o oryginalnym typie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje problem z nieczystym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które używane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wykonują swoją pozycję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości posiadamy także wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się całą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z ciekawości na własną budowę stanowią szeroką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie wysoka skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedz o swej ofercie można zdobyć na własnej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są wygodne w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, oraz w ciągu zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.